Kuhu kadus LEGO poiss? Oli just ju laual. Nüüd aga on kadunud ja õpetaja Liia näitab, et ka majas pole.

Lisaks robootika õpetamisele teevad meie õpetajad vahel ka vabatahtliku tööd. Nimelt tutvustavad erinevaid uusi ja vanu ägedaid lego komplekte ja ehitavad ise ka vabal ajal lego klotsidega. Tutvustame näitustel LEGO paljusid imelisi võimalusi, näitame trikke, kuidas ehitada ja vahel teeme ka võlutrikke 🙂 Lisaks tutvustasime, kuidas robotitega lego elama panna või rongid liikuma saada. LEGO Spike ja EV3 on väga heaks vahendiks, et kogu oma LEGO kollektsioon liikuma saada.

üheksaastase noormehe ehitatud fantaasialossid

Minimaailm on üks mitmest üritusest, kus Eesti Täiskasvanud LEGO Ehitajad, ehk ESTLug osaleb. Minimaailmas panime välja oma liikmete Harry Potteri kollektsiooni viimast koda. Nimelt saab Harry Potteri seerja sel aastal 20 aasta vanuseks ning selle tähistamiseks on turule tulnud mitu uut ja vahvat komplekti. Aga ESTLug on seda näitust juba paar aastat näidanud ning seetõttu on aeg kappidest välja tuua midagi uut.

Lendluudpall suurel väljakul. ESTLug liikme omalooming

Küsitluste tulemusena on praegu väga palju küsitud just tüdrukute Elves seerjat ja ka Disney seerjat. Samas on vahva näidata ka LEGO ajalugu ja seetõttu tulevad uuele näitusele ka mõned BellVille komplektid, mis meie ehitajate lapsepõlvest pärti. Esimene selline näitus on tulemas juba 10-11 oktoober Tartu Mänguasjamuuseumis.

Kohtume varsti!

Potterit aastast 2001 kuni 2021
Potterit aastast 2001 kuni 2021 ja veidi omaloomingut ka